Genel

Hürriyet Sosyal İlan ve İK İlanı

Hürriyet Sosyal İlan ve İK İlanı

Hürriyet İnsan Kaynakları  eki Pazar günleri ek olarak yayınlanır. Kurumsal firmaların vitrini olarak ekonomik fiyatlarıyla  ve kaliteli hizmet anlayışıyla size değer katar. Uzun yllardır doğru personele ulaşabilmenin yolu  Hürriyet İK sayfalarından geçiyor.

Hürriyet İK İlan Örnekleri

hurriyet-ik-1 hurriyet-ik-2 hurriyet-ik-3

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana ve Türkiye baskıları mevcuttur.

Fiyatlandırma:  Vereceğiniz ilanın boyutlarına göre değişmektedir. Her bütçeye uygun fiyatlarımız için müşteri temsilcilerimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

Hürriyet İnsert (İnsört) Dağıtımı

Hürriyet Gazetesi içinde istediğiniz günde broşür olarak dağıtılır. A5, A4, A3 ölçüleri mevcuttur. Semtlerdeki dağıtım adetlerine göre istenilen sayıda dağıtım yapılır.

Broşürünüz, gazetenin okuyucu kitlesine doğrudan ulaştığı için elden yapılan dağıtımlar gibi (apartman girişleri, çöp kutuları vb. ) gibi uygunsuz yerlerde görülme olanağı yoktur. Bu yüzden gazete arasında dağıtılan insertler tam olarak hedef kitlenize ulaşmaktadır. Böylece reklamdan alacağınız dönüş de daha yüksek oranda olacaktır.

insert1 insert2 insert3

 

Daha Fazlasını Gör

Hürriyet Vefat ilanı

Hürriyet Vefat ilanı

Hürriyet Vefat ilanı

Hürriyet Gazetesine Vefat, Mevlit, Anma, Teşekkür veya Başsağlığı ilanı vermek, bilgi almak ya da ilan fiyatları, ilan ücretleri gibi konularda destek almak için bizi arayabilirsiniz.

İlan servisimiz hafta için 09.00 -19.00 arasında hizmet vermektedir.

Acil durumlarda Mobil destek hattımızdan, 0554 782 49 48 ilan taleplerinizi iletebilir veya bilgi alabilirsiniz.

Vefat İlan Örnekleri

vefat1 vefat2 vefat3

  • Vefat İlanı
  • Başsağlığı İlanı
  • Teşekkür İlanı
  • Anma İlanı
  • Mevlit İlanı

Aile ve Şahıs İlanlarınız ve Şirket imzalı ilanlarınız ayrı olarak fiyatlandırılır.

İstenilen ölçüler belirlendikten sonra grafik bölümü tarafından ilan metninin dizgisi yapılır. İlanlarınız İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya ve tüm Türkiye’de yayınlanabilir.

Daha Fazlasını Gör