Neden Hürriyet Gazetesi?

Neden Hürriyet Gazetesi?

Türkiye’nin en çok satan ve en çok okunan gazetesi ünvanını koruyan Hürriyet Gazetesinin interaktif ilan servisi sitesine hoş geldiniz.
Online Hürriyet Web sayfası üzerinden Türkiye’nin her noktasından; ister sadece bulunduğunuz şehir içerisinde, isterseniz Türkiye genelinde yayınlanmak üzere, anında, en kolay sonuç alabilecek şekilde en ekonomik fiyatlarla ilan verebilirsiniz. Çevrimiçi Hürriyet ilan servisimizden ilan vermek için talepte  bulunabilirsiniz.

mobililan-2

21. yüzyılda basılı medyanın önemini kaybettiği konusunda farklı görüşler olsa da günümüzde hala yüz binlerce baskı sayısına ulaşan gazeteler bulunmaktadır. İnternet haberciliği ve reklamcılığı her geçen gün artan bir yüzdeyle basılı medyanın önüne geçse de kabul gören bir görüş vardır ki o da basılı medyanın her şeye rağmen varlığını devam edeceği yönündedir. Günümüzde insanlar hala gazeteyi bayiden alarak okumaya devam etmektedir. İnternet okuryazarlığı her geçen gün artsa da basılı gazetenin yerini alması mümkün görünmemektedir.

Seri ilan ana başlıkları; Emlak, Eleman, Vasıta, Kayıp ve Çeşitli’dir.

Emlak Ana Başlığı Altında; Satılık konut, Kiralık konut, Satılık işyeri, Kiralık işyeri, Satılık arsa ve Devredenler bölümleri bulunmaktadır.

Eleman Ana Başlığı Altında: Alüminyum PVC Doğrama, Anketör, Aşçı, Avukat, Bilgisayar, Cafe-Bar, Çeşitli eleman, Çocuk-Hasta bakıcısı, Dekorasyon, Elektrik-Elektronik, Emlak Pazarlama Satış, Garson, Gümrük, Güvenlik Elemanı, Halkla ilişkiler, Kuaför, Kurye-Kargo, Matbaa, Mimar-Mühendis, Mobilya, Muhasebe, Müşteri Temsilcisi, Ortak arayanlar, Öğretmen, Part-time Eleman

Vasıta Ana Başlığı Altında: Otomobil, Deniz araçları, Kamyon-Kamyonet, Otobüs-Minibüs, iş Makinaları, Motorsiklet, Kiralık oto, Vasıta arayanlar

Gazete seri ilan kampanyaları: Aşağıda belirtilen kampanyalar seri ilan sayfalarındaki kelime ilanlarına ait olup, kampayalardan faydalanabilmek için ilanınızın en az 3 kelimelik bir ilan olması gerekmektedir. Hürriyet, Sabah ve Zaman gazetelerinde 6 kelime şartı vardır.

Etiketler:, , ,