Ticari ilan

Ticari İlan

Ticari ilan olarak adlandırdığımız ilan çeşidi, Firma ve ürün tanıtımlarımızı yapabileceğiniz, çerçeveli olarak dizayn edilen gazete ilanlarıdır.

Dijital ortamdaki gelişmeler her ne kadar ihtiyacın arttığı dal olarak öne çıksa da gazete reklamları halen en etkili iletişim araçları olarak hayati önem taşımaktadır. Firmanızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi gazete ilanları aracılığı ile müşterilerinize ulaştırmak istediğinizde hizmetinizdeyiz.

Hürriyet Ticari ilan

VASITA İLANLARI

 

vasitaHür türlü araç, alım, satım ilanlarının yayınlandığı ilanlar kısmıdır. Aracınızı satamıyorsanız hürriyete oto ilanı verin kolayca araç satış imkanı yakalayın.

Vasıtalar aracınızın markasına göre başlık altında yayınlanmaktadır.

Bu başlıklar şunlardır :

– ALFA ROMEO
– AUDI
– BMW
– CHERY
– CHRYSLER
– CITROEN
– DAIHATSU
– FIAT
– FORD
– ŞAHİN/DOĞAN/KARTAL

– HONDA
– HYUNDAI
– JAGUAR
– 4X4
– KIA
– LADA
– MAZDA
– MERCEDES
– MITSYBISHI
– NISSAN
– OPEL
– PEUGEOT
– RENAULT
– ROVER
– SEAT
– SKODA
– SUBARU
– SSANGYONG
– TOYOTA
– VOLKSWAGEN
– VOLVO
– AMERİKAN OTO
– ÇEŞİTLİ VASITA
– MOTOSİKLET / BİSİKLET
– OTOBÜS / MİNÜBÜS
– KAMYON / KAMYONET
– İŞ MAKİNELERİ
– DENİZ ARAÇLARI
– KİRALIK VASITA
– VASITA ARAYANLAR – OTO SERVİSLERİ

 

EMLAK İLANLARI

hurriyet-emlakHer türlü emlak, ev, iş yeri, arsa, yazlık, konut gibi satılık, kiralık ilanlarınızı hürriyet gazetesi emlak ilanları bölümünde yayımlayabilirsiniz. Türkiye’nin en çok okunan ilan sayfalarında sizde ilanlarınızı vererek evinizi kolayca elinizden çıkarabilir yada kiraya verebilirsiniz.

 

Satılık İlanları:

1 – Satılık Konut İlanları : Satılık yapılı / yapısız / katta / 2+1 / 3+1 / Dublex / Kombili / Acil gibi kelimeler kullanarak ilanlarınızı satılık konut ilanları bölümünde yayımlayabilirsiniz.
2 – Satılık Arsa İlanları : Satılık arsa, arazi, ilanlarınızı (tek tapu, imarlı, metre kare kelimeleri gibi kelimeler kullanarak) hürriyet gazetesinde yayımlayabilirsiniz.
3 – Satılık Yazlık İlanları : Satılık Yazlık ilanlarınızı bu kısımdan hürriyet gazetesine ilan olarak verirseniz yazlığınızı uygun müşterilere satma imkanlarını yakalayabilirsiniz. İlanlarınız yayınlarken (Müstakil, Yapılı, Havuzlu, Bahçeli, Kombili, Pimapenli vs.) gibi kelimelerde kullanabilirsiniz.
4 – Devredenler : İş yerlerini devredenler, satanlar, bu kısımda ilan vererek firmalarını devretme imkanı yakalıyor. Sizde hemen ilanınızı verin hürriyet avantajı ile firmanızı devredin.
5 – Satılık Devre Mülk : Devre mülk alış , satış ilanlarını bu kısımda yayınlayabilirsiniz.
6 – Kooperatif İlanları : Kooperatif hisseleri, kooperatiften satılık daire ilanlarını bu kısımda yayınlayabilirsiniz.
7 – Emlak Arayanlar : Satılık emlak arayanlar ilanlarını bu kısımda yayınlayıp aradığı ilanları bulma şansını yakalıyorlar.

Kiralık İlanları:

1 – Kiralık Konut İlanları : Ev, Daire gibi emlak kiralamak için hürriyet gazetesine ilan verin, size uygun nitelikte kiracılar size gelsin. Kolayca evinizi kiraya verin.

2 – Kiralık İş Yeri : İş yerinizi kiralamak mı istiyorsunuz o zaman hürriyet gazetesi size yeter. Hürriyet gazetesine vereceğiniz kiralık ilanı ile iş yerinizi kolayca kiraya vermek şansını yakalayabilirsiniz.
3 – Kiralık Yazlık : Yazlığınızı kiraya vermek için en avantajlı gazete hürriyet gazetesidir. Yazlık ilanlarında özellikle yazın büyük talep olmaktadır. O yüzden Türkiye çapında vereceğiniz ilanlar ile yazlığınızı kolayca kiraya verebilirsiniz.  4 – Kiralık Devre Mülk : Kiralık devre mülk ilanlarının yayınlandığı kısımdır